באיזה גיל אפשר להתחיל להשתמש בקנאביס

תוכן עניינים

העיסוק הציבורי בקנאביס מעניין ומגוון ויש הרבה מה לדעת אודותיו. באופן כללי כאשר מדברים על קנאביס מתייחסים לשימוש שלו על ידי אנשים מבוגרים שנדרשים לעשות בו שימוש בשל סיבות רפואיות. יחד עם זאת, סגולות הקנאביס הוכחו ככאלה שיכולים לסייע לחולים או מטופלים רבים גם בגילאים צעירים יותר אך דרך הצריכה תהיה שונה עבורם. השאלה הנשאלת בנושא קנאביס – באיזה גיל אפשר להתחיל? במידה ומדובר בילדים או בני נוער שמקבלים המלצה לעשות שימוש בקנאביס על מנת לשפר את המצב שלהם הם יוכלו לעשות זאת על ידי בליעה של שמן הקנאביס ובהחלט אפשר לראות לא מעט שכבר עושים את זה. באופן כללי לא הרבה אנשים מודעים להשפעה המיטבית של הקנאביס על חולים ומטופלים בשלל מחלות או מצבים ולכן התהליך של התחלת השימוש בו לא פשוט וכולל כמה וכמה שלבים שכולם יהיו מלווים על ידי אנשי מקצוע מעולם הרפואה והתקשורת המשפחתית. גם כאשר אחד ההורים או המבוגרים שבמשפחה יתחיל לעשות שימוש בקנאביס זה דורשת התייחסות אחרת של בני המשפחה כלפי המחלה שלו וייתכן שזה גם ישפיע על שגרת החיים היומיומית בבית.

באיזה גיל אפשר להתחיל להכניס הקנאביס לחיי המשפחה

יש משפחות שעל מנת להכניס בהדרגה את הקנאביס לטיפול במי מבני המשפחה היה דרוש סיוע של איש מקצוע מהתחום של טיפול משפחתי. חשוב לסייע לילדים צעירים או בני נוער במשפחה להבין את הסיטואציה, לקבל את ההורה או המבוגר החולה ולהסביר בדרך הטובה ביותר על ההשפעות המטיבות של הקנאביס על המצב הבריאותי. ילדים ובני נוער יכולים להיות חשופים לשיח ציבורי שלילי אודות הקנאביס ולכן חשוב שהם יידעו ויבינו אודות הטיפול שמקבל בני המשפחה שלהם.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: