וופורייזר מומלץ 2020 – דגשים חשובים וסוגים

תוכן עניינים

וופורייזר הוא כבר לא אביזר עישון אקסלוסיבי למביני עניין בלבד. בשנים האחרונות אנחנו רואים עליה בשיעור המשתמשים בוויפורייזר בזכות שורה של יתרונות. וופורייזר מומלץ 2020 הוא כלי המאפשר שימוש נמוך יותר בחומר על מנת להגיע לאותה תוצאה, אין צורך להוציא כסף מיותר כל פעם מחדש על נייר גלגול ופילטרים, הוא נוח למשתמשים בפעם הראשונה וכמובן, מכיוון ששימוש בוויפורייזר לא כולל את פעולת השריפה, מדובר על דרך לצרוך קאנביס או שמן קנאביס בלי הנזקים הנלווים של פעולת העישון הרגילה.

בשוק יש שורה של וופורייזרים טובים יותר ופחות. צריך להגיד כי אין תשובה נחרצת למה הוא וופורייזר מומלץ 2020, אבל אכן יש יתרונות וחסרונות למכשירים שונים אותם נסקור כאן בהרחבה.

וופורייזר מומלץ 2020, המדריך המלא

ראשית, רגע לפני שנקפוץ לדגמים השונים או נחפש חנות טבק, שימו לב לכמה פרמטרים שיעזרו לכם לבחור וויפורייזר מתאים לכם.

  1. איכות האידוי: כל אחד יודע להעיד על עצמו, מה כמות החומר הנדרשת לו כדי להגיע לסיפוק. יש מכשירים שמייעלים את אפקט האידוי ברמה גבוהה ממכשירים אחרים ויש כאלו שפחות. כך שבמידה ואתם מהסוג שצריך 'פולס' חזק בכל פעם או מאלו המעדיפים לקבל מנה עם השפעה נמוכה, תוכלו למצוא מכשירים רלוונטיים לכל אחד מהמקרים.
  2. איפה אתם מעשנים: יש כאלו שרוצים להניח את הוויפורייזר שלהם בתיק ולעשן בקטנה בין פגישה לפגישה ויש כאלו המחפשים מכשיר מאסיבי יותר לבית. קשה להאמין שתבחרו באופציה לא רלוונטית עבורכם כלל, אבל במידה ואתם בוחרים לקנות וופורייזר באינטרנט ולא דרך החנות, שימו לב שבחרתם בוופורייזר בגודל המתאים.
  3. מחיר: למחיר יש כמובן השפעה מהותית על הבחירה. אבל קחו בחשבון שאיכות עלולה לעלות כסף. לכן, עשו חישוב שמשכלל את הזמן לו אתם מייעדים את השימוש, האם זה הוויפורייזר היחיד שלכם ועוד. כדי שתוכלו לעשות את הבחירה המשתלמת ביותר עבורכם.
  4. איכות החומרים מהם הווייפורייזר מורכב : מכיוון שאנחנו מדברים על חומר שעובר תהליך אידוי בתוך המכונה, הוויפורייזר מטבע הדברים צריך להתחמם. לכן, חשוב שגוף החימום יהיה בנוי מחומרים איכותיים שיעמדו בחום.

אילו סוגים של וויפורייזרים קיימים בשוק?

וופורייזר נייח:  אם אתם מחפשים וויפורייזר נייח תוכלו ליהנות בוודאי מ- 'סטורז אנד ביקל' המיוצר בגרמניה או מסטורז אנד ביקל מבית היוצר של וולקנו האגדי.

וופורייזר נייד: כמובן שאי אפשר לדבר על וויפורייזר נייד בלי להתייחס לוויפורייזר מטי על אף היותו גדול מוויפורייזרים אחרים כמו הסוטרה מיני וכיוצא באלו.

בסוף, הכל זה עניין של טעם

בסופו של יום, למרות שבשוק קיימים דגמים איכותיים יותר ופחות, כל עוד בוחרים במוצר איכותי, היתר קשור כבר בטעם אישי. אם אתם רוצים לראות דגמים נוספים אתם מוזמנים להציץ בקטלוג שלנו. אצלנו תוכלו למצוא וויפורייזר מעולה שיתאים בדיוק עבורכם.

 

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: