גריינדר – מהו ולמה הוא חשוב בתהליך העישון

תוכן עניינים

הגריינדר הוא אחד מהאביזרים החשובים ביותר עבור מי שמעשן קנאביס או שמרכיב לעצמו סיגריות שמבוססות על צמחים מיובשים. כאשר קונים את הקנאביס הוא מגיע בגושים גדולים של תפרחות מיובשות ועל מנת להתקדם בהרכבת הסיגריה צריך לטחון את התפרחות עד דק באופן שווה והומוגני. על מנת להגיע לתוצאות שכאלה צריך טוחן יעיל וחזק שיידע להתמודד עם המרקם הייחודי של תפרחות הקנאביס ובדיוק לשם כך הומצא הגריינדר. כיום אפשר למצוא לא מעט סוגים וגדלים שלו וכך להתאים את אופן השימוש, כמו גם את כמות החומר הנטחן למכשיר הנכון והמתאים ביותר. רק לאחר שהתפרחות הופכות לאבקה אפשר להמשיך בתהליך שסיומו הוא כמובן עישון הקנאביס בסיגריה בצורה נוחה ויעילה. הגריינדר עצמו עשוי ממוטות קצרים שטוחנים את הפרחים המיובשים ויש בו אפשרות לסיבוב על מנת לוודא שבאמת טוחנים את כל התפרחת ולא משאירים גושים גדולים מדי שיישרפו ולא ייתנו את אפקט העישון.

בחירה של הגריינדר הנכון

הגריינדרים הם חלק בלתי נפרד מהעולם של אביזרי עישון ולכן חשוב לבחור את המתאים והנכון ביותר עבור כל שימוש. חשוב לשים לב לגודל (כלומר לקוטר) שלו, האם הוא כולל תא לסינון האבקה, מה האורך ומידת החדות של המוטות הקטנים שבנויים בו, מאיזה חומר גלם הוא עשוי (אלה העשויים מפלסטיק יחזיקו מעמד פחות זמן וגם יהיה קשה מאד להסיר מהם שאריות של שמן או פרחים) ואפילו חשוב לשים לב למותג או החברה שייצרו את הגריינדר. כל אלה יובילו בסופו של דבר להחלטה הנכונה והמתאימה ביותר ולבחירה בגריינדר הנכון שיהיה קל ונוח מאד לעשות בו שימוש קבוע ואפילו יומיומי.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: