וופורייזרים מומלצים 2021 – מה חשוב לדעת?

תוכן עניינים

וופורייזרים מומלצים 2021 הם כבר לא אביזר עישון אקסלוסיבי רק לבעלי טעם טוב. לאחרונה אנחנו רואים עליה משמעותי במשתמשים בוויפורייזר בזכות יתרונותיו הרבים. וופורייזרים הם כלים המאפשרים שימוש נמוך יותר בחומר על מנת להגיע לאותה תוצאה, אין צורך להוציא כסף מיותר כל פעם מחדש על נייר גלגול ופילטרים, הוא נוח למשתמשים חדשים ומכיוון ששימוש בוויפורייזר לא כולל את פעולת השריפה, מדובר על דרך לצרוך שמן קאנביס או קנאביס בלי אותם נזקים הנלווים של פעולת העישון הרגילה.

בשוק יש שורה של וופורייזרים טובים יותר וטובים פחות. צריך להגיד כי אין תשובה נחרצת למה וופורייזרים מומלצים 2021, אבל אכן יש יתרונות וחסרונות למכשירים שונים אותם נסקור כאן בהרחבה.

 

וופורייזרים מומלצים לשנת 2021

ראשית, רגע לפני שנקפוץ לדגמים השונים או נחפש חנות טבק, שימו לב לכמה פרמטרים שיעזרו לכם לבחור וויפורייזר מתאים לכם:

  1. איכות האידוי: כל אחד יודע להעיד על עצמו, מה כמות החומר הנדרשת לו כדי להגיע לסיפוק. יש מכשירים שמייעלים את אפקט האידוי ברמה גבוהה ממכשירים אחרים ויש כאלו שפחות. כך שבמידה ואתם מהסוג שצריך 'פולס' חזק בכל פעם או מאלו המעדיפים לקבל מנה עם השפעה נמוכה, תוכלו למצוא מכשירים רלוונטיים לכל אחד מהמקרים.
  2. איפה אתם מעשנים: יש כאלו שרוצים להניח את הוויפורייזר שלהם בתיק ולעשן בקטנה בין פגישה לפגישה ויש כאלו המחפשים מכשיר מאסיבי יותר לבית. קשה להאמין שתבחרו באופציה לא רלוונטית עבורכם כלל, אבל במידה ואתם בוחרים לקנות וופורייזרים מומלצים באינטרנט ולא דרך החנות, שימו לב שבחרתם בוופורייזר בגודל המתאים.
  3. מחיר: למחיר יש כמובן השפעה מהותית על הבחירה. אבל קחו בחשבון שאיכות עלולה לעלות כסף. לכן, עשו חישוב שמשכלל את הזמן לו אתם מייעדים את השימוש, האם זה הוויפורייזר היחיד שלכם ועוד. כדי שתוכלו לעשות את הבחירה המשתלמת ביותר עבורכם.
  4. איכות החומר של ווייפורייזר מורכב: מכיוון שאנחנו מדברים על חומר שעובר תהליך אידוי בתוך המכונה, הוויפורייזר מטבע הדברים צריך להתחמם. לכן, חשוב שגוף החימום יהיה בנוי מחומרים איכותיים שיעמדו בחום.

סוגי וופורייזרים מומלצים 2021 שקיימים בשוק

וופורייזרים ניידים: כמובן שאי אפשר לדבר על וופורייזר נייד בלי להתייחס לוויפורייזר מטי על אף היותו גדול מוויפורייזרים אחרים כמו הסוטרה מיני וכיוצא באלו.

וופורייזרים נייחים: אם אתם מחפשים וויפורייזר נייח תוכלו ליהנות בוודאי מ- 'סטורז אנד ביקל' המיוצר בגרמניה או מסטורז אנד ביקל מבית היוצר של וולקנו האגדי.

בסופו של יום, למרות שבשוק קיימים דגמים איכותיים יותר ואיכותיים פחות, כל עוד בוחרים במוצר איכותי, שאר ההחלטות כבר קשורות בטעם אישי. אם אתם רוצים לראות דגמים נוספים אתם מוזמנים להציץ בקטלוג שלנו. אצלנו תוכלו למצוא וויפורייזר מעולה שיתאים בדיוק עבורכם.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: