וופורייזר מייטי – הבחירה שלכם בשנה הקרובה

תוכן עניינים

אם אתם מחפשים וופורייזר נייד, נוח לשימוש, בעל יכולות גבוהות, יכול מאוד להיות שוופורייזר מייטי הוא הפתרון המושלם בשבילכם. מדובר על מכשיר המאדה את החומר ברמה הגבוהה ביותר יחסית למחירו הנגיש ולעיצובו הנוח והאינטואיטיבי – וופורייזר מייטי.

לא בכדי מדובר על וופורייזר מהנמכרים ביותר בעולם. אם אתם רוצים לשמוע עוד על המכשיר, על יתרונותיו וחסרונותיו, אתם מוזמנים להמשיך לקרוא.

וופורייזר מייטי- מוצר מעולה במחיר נוח

בינינו, אחת הסיבות בגללן אתם עוברים להשתמש בוופורייזר היא- המחיר. לעשן סיגריות עולה כסף. מעבר לחומר עצמו, בכל פעם מחדש אתם צריכים לקנות ניירות גלגול ופילטרים מה שיכול להפוך להוצאה לא קטנה לאורך החודש.

כפי שיסבירו לכם בכל חנות וופורייזרים, וופורייזר הוא מכשיר חשמלי לא מתכלה שמאפשר לכם לחסוך את כל ההוצאות המיותרות ולהשתמש במכשיר אחד בלבד. אם אתם רוצים למצוא מוצר איכותי במחיר נגיש, הרי אין ספק כי וופורייזר מייטי הוא המתאים ביותר. לא מדובר על המכשיר הכי זול שתמצאו, הרי מדובר במכשיר שמכירו נע על אזור 1500 שקלים בממוצע. אבל ביחס לאיכות שתקבלו אין ספק כי מדובר על מכשיר משתלם במיוחד.

היתרונות של וופורייזר מייטי

  1. העיצוב: כאשר עוברים מסגריה לוופורייזר חשוב שהמכשיר בו משתמשים יהיה נעים ונוח לשימוש. וויפורייזר מייטי מזכיר מעין בקבוק שטוח, מה שהופך אותו נוח לנשיאה ולשימוש. כמובן שניתן להחזיק במכשיר לכל אורך זמן השימוש בלי לפחד מכך שהמכשיר יתחמם ויהפוך לא נעים לנשיאה.
  2. איכות האידוי במכשיר: הטכניקה של אידוי בוופורייזר נובעת משתי דרכי חימום. אחת, זו הנעשית באמצעות מגע ישיר עם גוף החימום. השנייה, באמצעות אידוי. יש מכשירים שמשתמשים בטכניקה אחת בלבד, או מגע או אידוי. אבל היתרון במייטי הוא שמדובר על מכשיר המשלב את שתי הטכניקות. כך אפשר לשאוף חומר איכותי, שעבר אידוי כמו שצריך, אותו אפשר לשאוף מהשאיפה הראשונה בזכות המגע של הצמח עם משטח החימום.
  3. המסך: לא לכל וופורייזר יש מסך המציין את גובה הטמפרטורה אליה הגיע המכשיר. לעומת זאת, למייטי יש. אם אתם מחובבי הז'אנר שאוהבים להשגיח בקפידה על גובה הטמפרטורה כדי להתאים אותה בדיוק לחומר אותו בחרתם לעשן, הרי שווייפורייזר מייטי מתאים לזה בדיוק. המסך הוא מסך לד כך שגם בחושך, כמובן, תוכלו לראות בדיוק מה מצב המכשיר.
  4. הסוללה: לוופורייזר מייטי מקום לשתי סוללות כפולות כך שאין חשש שהמכשיר יפסיק לעבוד מוקדם מדי. כמובן שכדאי להניח בקרבת מקום סוללות נוספות למקרה שתרצו להסתובב עם המכשיר ותתקעו בלי. אם תרצו להשתמש במכשיר בכל זאת ולא תמצאו סוללות בכלל, תוכלו לחבר את הווייפורייזר לחשמל ולהמשיך ליהנות ממנו כרגיל.
  5. כיבוי אוטומטי: אם שכחתם לכבות את המכשיר, אל דאגה. הוופורייזר יכבה אוטומטית אחרי שתי דקות במידה ולא השתמשתם בו בזמן הזה.
אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: