וופורייזר נייד – אתכם בכל שעה, בכל מקום

תוכן עניינים

גם אתם הפכתם למעריצים של וופורייזר? אתם ממש לא לבד. וופורייזר הפך בשנים האחרונות לכלי עישון פופולארי וזמין לכל דבר ועניין. אם אתם מחפשים וופורייזר נייד נוח וקומפקטי שתוכלו להניח בתיק ולהשתמש בו כאוות נפשכם בכל מקום, כאן תוכלו למצוא את המדריך השלם למציאת הוופורייזר הנייד הטוב ביותר עבורכם.

בשנים האחרונות הפך שוק הוופורייזרים לשוק ענק מלא במגוון רחב של מוצרים. אם גם אתם כבר לא מוצאים את הידיים והרגליים בתוך כל השפע הזה, כאן תוכלו למצוא את כל המידע הדרוש לבחירה טובה ומוצלחת.

וופורייזר נייד- הגודל כן קובע?

במידה ואתם מחפשים וופורייזר נייד, חשוב קודם כל להיות בטוחים, עבור מה בעצם אתם מחפשים וופורייזר נייד. אם אתם מחפשים וופורייזר קומפקטי, אישי וקטן, כזה שאתם יכולים לקחת ממנו בחשאי כמה שאיפות תוך כדי ביצוע מטלות בעבודה, יכול להיות שתלכו לכיוון של דיינוואפ, דגם קטן במיוחד בו ניתן להשתמש ללא סוללה אמנם אבל צריך לקחת בחשבון כי כמות החומר אותו ניתן לשים בתוך הוופורייזר קטנה מזו אותה ניתן להכניס לדגמים אחרים.

לעומת זאת אם אתם מחפשים וופורייזר איכותי, אליו ניתן להכניס כמות גדולה יותר של חומר בוודאי תתחברו לוופורייזר מייטי האהוב על רבים וכיוצא באלו. נכון, מדובר על מכשירים גדולים יותר מוייפורייזים אחרים ועל אחת כמה וכמה גדולים מסיגריה קומפקטית. אבל, יכול להיות שההנאה מהמכשיר שווה את הכל.

כמה פרמטרים אותם יש לקחת בחשבון לפני שרוכשים וופורייזר נייד

  1. מחיר: כמובן שיש חשיבות למחיר של המוצר אותו אתם קונים. אבל זכרו, קנייה של וופורייזר נייד בעצם מייתרת את ניירות הגלגול והחומר בו עליכם להשתמש בכל פעם שאתם רוצים להדליק סיגריה מחדש. כך שכאשר אתם חושבים על המחיר, אל תלכו על אוטומט ובחרו ישר את הדגם הזול ביותר. אלא חישבו לפני כן מה היתרונות של המכשיר. זה לא אומר שאתם צריכים להוציא כסף רב בלי שום הגבלה. אבל לעיתים, שווה להשקיע קצת יותר כסף במוצר ממנו תוכלו ליהנות לאורך זמן.
  2. איכות המכשיר: וופורייזר נייד מטבע הדברים יכול למצוא את דרכו לתיק, לרכב ולמקומות בהם לא הייתם רוצים שמכשיר לא איכותי יתחמם יתר על המידה. מעבר לכך, גם בשביל הביטחון האישי שלכם, חשוב שתקפידו להשתמש במכשיר איכותי. כזה שיכול לעמוד בחימום של המכשיר בלי לשחרר חומרים שלא היינו רוצים שישתחררו.
  3. כמות החומר אותו מכניסים פנימה: כאמור, ככל שמדובר על מכשיר קטן יותר כך מקסימום החומר אותו ניתן להכניס פנימה יהיה קטן בהתאמה. כך שכאן מדובר כבר על שיקול שכל אחד צריך לעשות לעצמו. אתם מכירים את עצמכם טוב מכולם ויודעים בדיוק כמה חומר תרצו לקחת בכל שאיפה ושאיפה.

 

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: