חובבי טבק, גאדג‘טים ואביזרים? הכירו מוצרי עישון מתקדמים

תוכן עניינים

עישון הוא לא תמיד הרגל. עישון הוא לפעמים גם תחביב. הרבה מהאנשים מעשנים עם החבר‘ה שלהם, מעשנים במסיבות או אירועים ולוקחים את העישון בתור נטו הנאה ולא בתור משהו שהם מכורים אליו. לא פעם אנשים מעשנים את אותו מוצר במשך שנים רבות. רק משום שהם לא נחשפו למוצרי עישון מתקדמים שלו היו מכירים אותם, יכול מאוד להיות שהיו גם רוצים לנסות. אותם מוצרים מספקים חוויית עישון שונה לגמרי וגם נחשבים להרבה יותר בריאים.

מוצרי עישון מתקדמים ששווה לכם להכיר

מכשירי אידוי

וופורייזר הוא מכשירי אידוי שעוזר לנו למצות את החומרים הפעילים בצורה הטובה והיעילה ביותר. הוא אינו גורם לתופעות לוואי וגם לא מייצר עשן בעל ריח מסריח. יש היום בשוק מגוון רחב של דגמים. וופורייזר מומלץ 2020 הוא כזה המתאים לצרכים שלכם, להעדפה ולטעם האישי שלכם. לכן, לפני שמבצעים רכישה, שווה להכיר את הסוגים, היצרנים והיתרונות של כל סוג.

מוצרי עישון מתקדמים

סיגריה אלקטרונית

מדובר בערכת עישון שמונעת את תהליך ספיגת העשן לריאות. אנשים רבים שרוצים לעבור לעישון בריא יותר, עוברים מסיגריות רגילות ואפילו מעישון טבק בניירות גלגול לעישון סיגריה אלקטרונית. הערכה משלבת את הסיגריה עצמה, סוללה עם סליל חשמלי שמייצרים חום. חום זה גורם לתהליך איוד הנוזלים. כל מה שצריך לעשות הוא ללחוץ על הכפתור אחרי שהכנסתם את החומרים – ולעשן. ניתן לעשות שימוש בסיגריה הזו במשך שעתיים וחצי ברציפות. הערכה מגיעה עם כבל USB. בכל סיגריה אפשר למלא 3 מ“ל של נוזל.

בין אם אתם מעשנים בעצמכם ובין אם מחפשים מתנה מגניב למישהו שמעשן, יש עוד מגוון אביזרי עישון וגאדג‘טים מדליקים: מצית שהופכת למשחק, מצית חשמלית שעובדת על טעינה, טלסקופ חוקר צמחים שבודק את טיב הצמח לפני שמחליטים אם לעשן אותו ופועל עם אפליקציה ועוד. אם כבר מעשנים, אז בכיף.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: