וופורייזר וולקנו: מכשיר האידוי מספר אחת בעולם

תוכן עניינים

כיום ישנו היצע רחב של מכשירי אידוי (וופורייזרים), מה שלא מפתיע – על רקע הביקוש הגבוה כיום למכשירים והצרכים המשתנים של כל משתמש. המכשירים השונים נבדלים ביניהם במגוון פרמטרים, דוגמת הגודל, הצורה, שיטת החימום, אפשרויות ההפעלה וכמובן שגם דרגת האיכות. אין צל של ספק שאחד המוצרים הבולטים בקטגוריה הוא וופורייזר וולקנו, שלא בכדי נחשב בעיני רבים למכשיר האידוי המוביל בעולם. במאמר הבא נציג לכם את דגם הוולקנו, מ-א' ועד ת', כך שגם אתם תבינו מדוע פשוט אי אפשר להתעלם ממנו.

הייחודיות של וופורייזר וולקנו

וופורייזר וולקנו (Volcano), מבית Storz and Bickel, מציע כמה יתרונות מרכזיים שמסבירים מדוע הוא נחשב לשם דבר בעולם. זהו מכשיר נייח, עוצמתי ויעיל במיוחד, הנחשב לכן ל"אבא של הוופורייזרים". השימוש במכשיר נעשה בקלות, כאשר כל שיש לעשות הוא להכניס את החומר הצמחי לתא החימום הייעודי ולכוון את המכשיר לטמפרטורה הרצויה.

החימום כאן נעשה על פי שיטת הולכת החום, במסגרתה מפרידים את תא המילוי (ובתוכו החומר הצמחי) מגוף בחימום. פעולה זו מאפשרת חימום יעיל ונטול סכנת שריפה של החומר. בשלב זה הוא יתחיל למלא את האדים, בתוך בלון ניילון אותו האדם שואף. לצורך זה נעשה שימוש בפייה ייעודית, בעלת שסתום פשוט הניתן להחלפה.

ניתן להפעיל את וופורייזר וולקנו בקלות, לקבוע מהו טווח הטמפרטורות (החל מ-150 מעלות ועד ל-220 מעלות, תוך זמן חימום קצר) ולשלוט על המכשיר ביעילות. המכשיר מסוגל להתמודד עם כמויות חומרי עישון גבוהות, נחשב לאמין ובסופו של דבר – מספק תוצאות מצוינות: איכות האידוי כאן היא חסרת תקדים, אולי אפילו אידוי כפי שלא ראיתם מעולם. העדות המובהקת לכך היא העובדה שזהו הוופורייזר היחידי בעולם שמחזיק בתו התקן ISO, המעיד על ייצור ובקרת איכות הנעשים ללא דופי.

דגמי הוולקנו השונים

מבחינה מעשית, חשוב להדגיש כי מוצעים כיום דגמים שונים של קנאביס וולקנו. הבחירה הבסיסית והזולה יותר היא במכשיר אנלוגי, אך יש בנמצא גם גרסה דיגיטלית וגרסה היברידית. המכשיר מאופיין במראה מעוצב, אפילו יוקרתי, כאשר אחת מגולות הכותרת בהקשר הזה היא וופורייזר וולקנו העשוי מזהב טהור 24 קראט.

ומה לגבי המחיר? ככל שהמכשיר יהיה מתקדם ומעוצב יותר, כך מחירו צפוי לעלות, אולם רבים יטענו כי שיפור זה באיכות, או אפילו בסטייל, שווים את ההשקעה הכספית. במיוחד אם לוקחים בחשבון את העובדה שמשך החיים של וופורייזר וולקנו הוא ארוך בכל קנה מידה.

אז איך מתחילים?

מומלץ לרכוש את וופורייזר וולקנו המוצע בחנויות: גשו אל חנות וופורייזר המציעה מוצרי עישון, בדגש כמובן על מכשירי האידוי. בדרך זו אפשר יהיה להתרשם בצורה ישירה מהמכשירים של היצרנית הגרמנית המובילה, ולקבל מצוות החנות את הייעוץ וההדרכה הנדרשים עד לקבלת ההחלטה הטובה ביותר.

בנוסף, החנויות משמשות כתובת להצטייד בה בכל האביזרים הנלווים וחלקי החילוף של המכשיר, כך שהן לוקחות חלק מרכזי בתהליכי התפעול והתחזוקה השוטפת שלו.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: