וופורייזר קראפטי: אידוי טכנולוגי במיוחד

תוכן עניינים

סטורז אנד ביקל (Storz and Bickel) הגרמנית היא שם דבר בעולם מכשירי האידוי, כאשר החברה אחראית לכמה מהדגמים היותר נמכרים ומומלצים כיום: אין צורך לספר לכם על דגם וולקאנו האגדי, אשר שינה את חוקי המשחק בתחום. דגם נוסף שחייבים להכיר הוא וופורייזר קראפטי, אשר מדגים פעם נוספת את השילוב האופטימלי בין נוחות לטכנולוגיה, המאפיין את מוצרי החברה.

וופורייזר קראפטי: קטן, נוח ויעיל

הדבר הראשון שאי אפשר לפספס ביחס לוופורייזר קראפטי הוא הגודל שלו. זהו וופורייזר נייד, הלוקח את הניידות כמה צעדים קדימה. הוא מהקטנים והקומפטיים שתוכלו למצוא כיום, כאשר המידות שלו הן 11-5.7 ס"מ בלבד ומשקלו כ-135 גרם. המשמעות היא שאתם יכולים להתנייד עם הקראפטי לאורך היום – אפילו בתוך הכיס – ולשלב אותו בקלות בשגרת חייכם. כדי לשמור על דיסקרטיות ולהשתמש במכשיר מבלי שאחרים ישימו לב, תוכלו לנטרל את נורת הבקרה. הטענת הסוללות נעשית באמצעות חיבור USB פשוט, מה שאומר שניתן לעשות זאת כמעט מכל מקום.

אחת הבעיות עם וופורייזרים שאינם איכותיים מספיק היא שריפה של הצמח, המטשטשת את הגבולות בין אידוי לעישון ומבטלת רבים מהיתרונות של האידוי. ההתבססות של וופורייזר קראפטי על מנגנון הולכת החום, יחד עם התכנון המוקפד שלו, מביאים לכך שהאדים יהיו בדיוק בטמפרטורה הנעימה והאידיאלית עבורם, בלי חשש משריפת החומר.

מיטב הטכנולוגיה במוצר אחד

וופורייזר קראפטי מוכיח שמכשיר אידוי יכול להיות קטן אבל גם חזק בו זמנית. הוא מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת של חימום האוויר, מה שמספק אידוי מצוין (עד לטמפרטורה של 210 מעלות צלזיוס) תוך פרק זמן קצר. התפעול שלו פשוט מאוד, ומבוסס על כפתור הפעלה אחד בלבד. המכשיר מאפשר להגדיר את הטמפרטורה הראשונית של האידוי ואת הטמפרטורה המועדפת, ולהחליף ביניהן באמצעות לחיצה על אותו כפתור. המכשיר מגיע עם מטען וסוללת 2300 Mah, הנטענת במלואה תוך כשעתיים.

תפעול המכשיר הוא נוח בכל קנה מידה. כל שיש לעשות הוא להכניס את הצמח הגרוס לתוך תא המילוי (0.4 גרם), להפעיל את המכשיר ולשאוף את האדים הנוצרים בעקבות החימום. חשוב להדגיש שהמכשיר מתאים לסוגים אחרים של חומרים, לרבות טבק או קנאביס רפואי, אבל לא לשמנים של החברות הרפואיות למיניהם. ניתן לשלוט על הטמפרטורה שלו בכל רגע נתון באמצעות אפליקציה המאפשרת לקבוע פרמטרים שונים בתפעול המכשיר. בדרך זו תוכלו ליצור את האידוי בטמפרטורה המתאימה לכם, לסוג החומר שאתם צורכים וכמובן שגם לכמות שלו.

המוצר מגיע בערכה מלאה, הכוללת מטען (V220), רשתות להחלפה, סט גומיות להחלפה, משפך וקפסולה למילוי, גורס, פד עבור הנוזלים, מברשת ניקוי, מדריך משתמש ועוד. כמובן שחברה המשווקת את המוצר יכולה לספק את ההדרכה הנדרשת לכל אורך הדרך, אבל החדשות הטובות הן שהשימוש במכשיר והתחזוקה שלו הם מהפשוטים ביותר שיש לעולם הוופורייזרים להציע.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: