טבק ללעיסה – יש דרך לעישון בריא יותר!

תוכן עניינים

כל מי שמעשן יודע, בדרך כלל, על הנזקים הבריאותיים שהטבק עלול לגרום. יחד עם זאת, יש את מי שמתעלם מהאזהרות, או שההתמכרות שלו לעישון לא מאפשרת לו לחשוב על פתרונות אחרים או על הפסקת העישון. כדאי לדעת שיש דרכים אחרות לצרוך את הניקוטין שמכורים אליו ומרגישים שהגוף דורש, למשל בעזרת טבק ללעיסה. אם עשן הסיגריה מלא בחומרים מזיקים ובכימיקלים שונים המגיעים ישירות לריאות, הרי שבעזרת הקפסולות של טבק אותו לועסים – אפשר לחסוך את ההגעה של העשן הרעיל לריאות. מבחינת התחושה לגוף, לעיסת הטבק תכניס לגוף את אותם החומרים, כך שהגוף יקבל את החומרים שהוא צריך ומכור אליהם, אך ההשפעה ההרסנית תהיה נמוכה יותר באופן משמעותי.

טבק ללעיסה

איך צורכים טבק ללעיסה?

כיום אין זה קשה להשיג את הטבק ללעיסה, שכן ידוע שהוא מהווה תחליף מצוין לסיגריות. החברות המוכרות בעולם הניקוטין והסיגריות מבינות את הפוטנציאל העסקי הטמון בקרב המעשנים המחפשים רעיונות אחרים, או מעוניינים להפחית בכמות הסיגריות שהם מעשנים. בשל כך, הן מספקות גם טבק המיועד ומתאים ללעיסה או לשאיפה. כך אין את פעולת השריפה שגורמת לעשן המזיק והרעיל, אשר נשאף אל תוך הגוף ישירות דרך הריאות. יתרה מכך, מתבטל אפקט ההפרעה לסביבה. אין ספק שגם מי שנמצא ליד אדם שמעשן נושם את העשן (עישון פסיבי מזיק). לכן, אם במקום זאת יהיה לעיסת טבק, הרי שלא תהיה פגיעה בבריאות, לא של זה הלועס ולא של אלו הנמצאים בקרבתו או לידו. כיום הטבק ללעיסה זוכה לעדנה מחודשת, בזכות המודעות הגבוהה לנזקי העישון ולרצון של הרבה אנשים לשלב בין האהבה שלהם לעישון לבין הפחתה של שימוש בחומרים הרעילים. למידע נוסף, כדאי לקרוא את מגזין לגברים.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: