וופורייזר קנאביס – ככה צורכים כיום קנאביס רפואי

תוכן עניינים

כיום, רבים באוכלוסייה צורכים קנאביס למטרות רפואיות. יש דרכים שונות לקבל את מינון הקנאביס הדרוש, כאשר אידוי הוא אחת המרכזיות והנפוצות ביותר. העיקרון כאן פשוט: מחממים את הצמח לטמפרטורה גבוהה שתאפשר הוצאת אדים, בתוכם החומרים הפעילים של צמח הקנאביס, אך לא עשן ותוצרי הלוואי. המכשיר שיאפשר לכם לבצע זאת הוא וופורייזר קנאביס, המגיע כיום במגוון דגמים וצורות.

למה כדאי לרכוש וופורייזר קנאביס?

וופורייזר, או בעברית "מכשיר אידוי", הפך לאחד המוצרים הבסיסיים עבור צרכני הקנאביס (וגם הטבק) בישראל. כשבוחנים את היתרונות שלו, אפשר להבין מדוע. העובדה ששואפים אדים, ולא עשן או חומרי בעירה, הופכת את צריכת הקנאביס לבריאה יותר. היא מונעת חלק מהסיכונים המזוהים כיום עם עישון ומקלה על "תופעות הלוואי" שלו, למשל תחושת הצריבה הנגרמת כתוצאה מהעשן.

כשצורכים קנאביס, יעילותו חשובה מאוד, כלומר: ההכנסה לגוף של החומרים הפעילים החשובים שבחומר הקנאביס, במידה שתאפשר לו להשפיע בצורה הנדרשת על הגוף והנפש. וופורייזר קנאביס מציע בדיוק את כל זאת, כך שהשפעתו על הגוף תהיה מקסימלית. טעם הקנאביס הוא הכי קרוב שיש לדבר האמיתי, מה שתורם אף הוא לחוויית השימוש בוופורייזר.

דגשים בבחירה נכונה של וופורייזרים לקנאביס

כיום תמצאו צורות שונות של וופורייזר קנאביס, כך שיש להשקיע מחשבה ומאמצים מסוימים בקבלת ההחלטה הנכונה – ובעיקר זו המתאימה לכם ביותר. האבחנה הראשונה שיש לבצע היא בין וופורייזר נייד לנייח. אין תשובה חד משמעית לגבי הסוג המועדף, כאשר לכל אחד מהם יש יתרונות משלו. כך, למשל, בהרבה מאוד מקרים, וופורייזר קנאביס נייח יציע חוויית אידוי מלאה ואיכותית יותר, עם אמינות לאורך זמן, אולם קשה יותר לשלב אותו באורח החיים הדינמי. זאת כמובן בניגוד לוופורייזר נייד, אותו ניתן לקחת לכל מקום (אפילו בכיס) ולבצע בו את האידוי, גם אם איכותו עשויה להיות מעט נמוכה יותר.

בנוסף לכך, חשוב לראות מהי שיטת החימום שמציע אותו וופורייזר קנאביס. האופציה היותר מומלצת כיום היא חימום בשיטה של הולכת חום, המונעת מגע ישיר בין גוף החימום לבין צמח הקנאביס. בדרך זו ניתן לשמור על הטעם הטבעי והטהור של הצמח, וכמובן שגם לצרוך את כל הרכיבים שמעוניינים לקבל.

חשוב לוודא מראש כי מכשיר האידוי אותו מעוניינים לרכוש אכן מתאים לאידוי קנאביס בצורותיו המקובלות. כך, למשל, לא כל מכשיר המוצע כיום מאפשר אידוי שמנים, שהוא כידוע צורת צריכה מקובלת מאוד של צמח הקנאביס.

אל תשכחו את האביזרים המשלימים

הביקוש הגבוה לוופורייזרים, ובכלל זה וופורייזר קנאביס, הביא להתפתחות תעשייה שלמה סביבם. כיום תוכלו למצוא אביזרים מגוונים עבור מכשירי האידוי השונים, ביניהם מתאמים, סט רשתות צפופות, גמוחיות חליפיות, יחידות קירור, פיות חלופיות וכמובן שגם כלי ניקוי ותחזוקה שוטפת של המכשיר. מומלץ להתייעץ עם חברות המציעות סל רחב של מוצרים בתחום, כדי לבחור באביזרים האידיאליים עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: