המאפיינים של וופורייזר מומלץ – וכמה דגמים שכדאי לכם להכיר

תוכן עניינים

החלטתם לרכוש וופורייזר, או בעברית: "מכשיר אידוי". נקודת ההתחלה של המכשירים גבוהה במיוחד, כאשר הם יכולים לאפשר לכם לצרוך את החומרים הדרושים בצורה של אידוי, במקסימום יעילות ובמינימום סיכונים. כאשר נכנסים בעובי הקורה, עם זאת, ברור לכם שיש רשימה ארוכה של דגמים בחלוקה לקטגוריות מובחנות. אבל איך יודעים איזה וופורייזר מומלץ באמת? ומהם הדגמים הבולטים כיום?

הפרמטרים שיוצרים וופורייזר מומלץ באמת

לוופורייזר יש כמה יתרונות טבעיים מובנים: צריכת הטבק או הקנאביס בצורת אדים, אותם המשתמש שואף, מוציאה מהתמונה את העשן וחומרי הבעירה, הנחשבים למזיקים – לכן מקבלים עישון בריא יותר. העובדה שצורכים אך ורק את החומר המאודה, ללא "תוספות" למיניהן, מאפשרת לשמור על הטעמים האותנטיים של הצמחים ולמצות אותם עד תום. הדבר חשוב במיוחד במקרה של צריכת קנאביס למטרות רפואיות, למשל, בו יש חשיבות מכרעת לכמות החומר שהאדם מקבל בפועל.

וופורייזר מומלץ ייקח את זה כמה צעדים קדימה. כך, למשל, הוא עשוי להציע חימום באמצעות הולכת חום, שיטה הנחשבת למועדפת ברוב המקרים, כיוון שהיא מביאה לחימום יעיל של החומר הנצרך בלבד, ללא סכנה שהוא יישרף. לצד זה, תמצאו מכשירים המציעים שלל אפשרויות התאמה למשתמשים, בין השאר בכל הנוגע לאופן קביעת הטמפרטורה, לשליטה על המכשיר וכן הלאה.

וופורייזרים המשנים את חוקי המשחק בתחום

וופורייזר מומלץ עשוי להתבלט באופנים שונים. זה מתחיל עם הגודל, המשפיע בהחלט על אופני השימוש במכשיר ואפילו על החוויה שתקבלו תוך כדי. אם אתם מעדיפים וופורייזר נייד – וזו אכן בחירה נפוצה מאוד, עקב הצורך במכשיר שמלווה אותנו לאורך היום – ייתכן שתרצו את המכשיר הכי קטן שאפשר.

וופורייזר דה ווינצ'י IQ עונה על ההגדרה הזו ונחשב לאחד המוצרים הקטנים בקטגוריה (משקלו, כדי לסבר את האוזן, כ-145 גרם בלבד). לכך ניתן להוסיף ממשק נוח ומתקדם, תצוגת LED מרהיבה ומגוון אפשרויות שליטה והתאמה לצרכים.

Dynavap M הוא וופורייזר מומלץ נוסף בקטגוריית המכשירים הניידים. גולת הכותרת כאן היא צורת התפעול של המכשיר, שאינה דורשת סוללות. תחת זאת, מפעילים אותו באמצעות מצית, המחממת בצורה ישירה את קירות תא החימום. המכשיר מסוגל לפעול פרק זמן ארוך, מבצע את עבודתו בצורה יעילה ועומד בתקנים מחמירים.

גם בגזרת המכשירים הנייחים, תמצאו כמה מכשירים שכדאי מאוד לשקול. הוולקנו (Volcano) של חברת סטורז אנד ביקל הוא אחת מגולות הכותרת בתחום. ה"אבא של הוופורייזרים". הוולקנו מגיע בתצורה אנלוגית או דיגיטלית, נחשב ליוקרתי, נוח לתפעול, מתקדם ובעל חיי סוללה מרשימים.

בוופורייזר Hydrology 9 תמצאו חידוש מעניין נוסף, והוא מנגנון לסינון מים. מנגנון זה יביא לכך שהמים שישמשו אתכם לאידוי יהיו הטהורים ביותר שיש, מה שמשפיע כמובן על טיב האידוי ועל הפן הבריאותי שלו.

כמובן שיש עוד מגוון מכשירים הראויים להגדרה של וופורייזר מומלץ, אליהם תוכלו להיוודע דרך חנות המשווקת חומרי עישון ווופורייזרים על סוגיהם.

אבידן שקולניק
אבידן שקולניק

אבידן שקולניק הוא כתב מומחה בעל ניסיון עשיר בתחום העישון והטבק. החיבור לתחום של עישון, טבק וקנאביס היה טבעי ומתבקש, מתוך שאיפה לסקור ולתת מידע איכותי בנושא.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: